Ludzie mówią, że życie to jest to, Dobra książka to rodzaj alkoholu,
ale ja wolę sobie poczytać. [Cycero] też idzie do głowy. [Magdalena Samozwaniec]
Najlepsza książka - 11929 Bytes
http://www.bestbook.pl

DATA Nowości w serwisie
1
maj

Dzisiaj mijają 2 lata od chwili, kiedy wysłałem pierwszą wersję tego serwisu do internetu. Sporo to już czasu, już niedługo postaram się zamieścić archiwalną stronę na serwerze, będziecie się mieli z czego pośmiać :-)

23
kwiecień

Oprócz życzeń świątecznych chciałbym wszystkich powiadomić, że serwis, na którym właśnie jesteście otrzymał nową domenę - http://bestbook.pl Od dnia dzisiejszego zmieniać się będzie również cała struktura witryny i informacje na niej zamieszczane. Strona zyska charakter vortalu, czyli będzie dostarczała najżwieższych informacji dotyczących książek oraz imprez i wydarzeń z nimi związanych. Zmiany będą postępowały stopniowo, a jeśli chcesz być powiadamiany o kolejnych aktualizacjach i postępach w mojej pracy, zerknij na koniec tej strony. Czekam na Wasze maile z propozycjami i uwagami... pod adresem daniel@bestbook.pl

16
kwiecień

Spotkania w Chat Roomie odbywają się codziennie o godz. 20:00. O tej porze na pewno kogoś spotkacie, z kim będziecie mogli porozmawiać.Strona poświęcona jest najciekawszej rozrywce wymyślonej przez człowieka (zaraz po : surfowaniu po sieci, snowboardzie, jeżdżeniu na rolkach, podróżowaniu, surfingu, uprawianiu namiętnego sexu and wylegiwaniu się na łożu :-))), czyli czytaniu książek.

"Telewizja to tylko zastępcza rozrywka dla mózgu, kto nie czyta, ten właściwie nie potrzebuje już głowy, nie mówiąc oczywiście o wyobraźni i fantazji." Billie Joe

Nie wiem jak wy, ale ja całkowicie się z nim zgadzam. Może jedynie do telewizji dodałbym jeszcze gry komputerowe. Nie żebym nie lubił czasem pograć w jakieś - nawet takie jak "Postal" czy "Quake", ale trzeba przyznać, że niektórzy troszeczkę przeginają z ilością godzin przed monitorem. Sam znam kogoś, kto podczas zabawy z "Total Annihilation" nie odchodził od komputerka przez - za chwilę padnie rekord - 21 godzin!!! Prawda, że swoisty rekord.

I dlatego właśnie zachęcam wszystkich gorąco do przejrzenia moich stroniczek i oderwania się na chwilę od gier i innych tego typu zajęć. Sam kiedyś sporo grałem, ale na szczęście się opamiętałem i już teraz nie gram tak namiętnie. Jeśli już przydaży mi się w coś zagrać to jest to emulowana na PeCecie gra z salonów gier np: Metal Slug albo Cadilaki. Mam nadzieję, że ty także trochę wyhamujesz i zrobisz coś naprawdę odloootowego. Polecam przeczytanie którejś z recenzowanych w serwisie książek. Przepraszam, Ty to jeszcze czytasz??? - niezły jesteś.

Strona oprócz zachęcania do czytania ma za zadanie wyłowić z ogromu wydawanych teraz książek tylko te najlepsze, które warte są Waszego czasu. Moim marzeniem jest zbudowanie OGROMNEJ bazy książek i autorów godnych uwagi wszystkich interesujących się czytaniem.


Jeśli chciałbyś podzielić się ze mną swoimi przemyśleniami na temat strony albo inny intrygujący Cię temat, albo po prostu chciałbyś z kimś pogadać to ślij do mnie maila na adres: daniel@bestbook.pl

Czekam także na ludzi, którzy pomogą mi w gromadzeniu informacji o najciekawszych i najlepszych książkach. Rzućcie tylko jakiś fajny tytuł, a ja postaram się przeczytaćc i opisać poleconą książkę. Z przyjemnością zamieszczał będę także Wasze najciekawsze recenzje swoich ulubionych książek. Liczę na współpracę :-))). Jeśli piszecie opowiadania albo wiersze to chętnie je przeczytam i jeśli mi się spodobają to z chęcią zamieszczę je na stronie. Fajnie by było, gdybyś wypełnił (wypełniła) formularz zamieszczony na stronie, byłbym bardzo wdzięczny i zobowiązany. Pomoże to w ulepszaniu niniejszej strony. Będzie ona wyglądać wedle Waszych oczekiwań.

Na koniec chciałbym serdecznie podziękować Pawłowi Jerzakowi, Łukaszowi Żurkowi, Mariuszowi, Darkowi, Asi Kołton oraz DeadHate'owi za pomoc przy tworzeniu "Najlepszej książki". Dziękuję także Wam wszystkim, że wpadacie czasem na moją strone i czytacie to i owo. SERDECZNE DZIĘKI !!!


Bestbook.pl - vortal książkowy