W pętli - 2550 Bytes
Nicholas Evans


RecenzjaW pętli - okładka książki

Helen Ross, dwudziestodziewięcioletnia biolog, przybywa do Hope w Montanie, by samotnie podjąć walkę w obronie wilków, które są nie tylko zmorą, ale i obiektem zażartej nienawiści mieszkańców miasteczka. Oto historia jej walki, która przeobraża się w batalię o przetrwanie, o własną godność, o obronę zakazanej miłości do młodszego mężczyzny, który jest synem jej najzacieklejszego wroga - brutalnego i charyzmatycznego farmera, Bucka Caldera.

Jest to powieść o przeznaczeniu, o niebezpiecznej, zakazanej i trudnej miłości. Powieść, po której zadajemy sobie pytanie czy warto kochać, mimo ogromu przeciwności losu i ludzi. To powieść, która odpowiada nam na to pytanie - tak, warto kochać, bo tylko uczucie miłości potrafi przezwyciężyć wszystko na tym nieprzyjznym dla ludzi świecie.

W pętli to druga powieść Nicholasa Evansa, na którą z utęsknieniem czekał cały czytelniczy świat. Już od pierwszych stron fascynuje i wciąga błyskotliwymi opisami gwałtownych namiętności, zderzenia gorącej miłości z zagorzałą nienawiścią, a także obrazami dzikiej, lecz pięknej przyrody.

Książka ta to bestseller roku, powieść, która niczym huragan pojawiła się na czytelniczym rynku, niewątpliwie powtórzy sukces Zaklinacza koni.


Opinie krytyków"Przejmująca do głębi lektura dla każdego."

Trochę cytatówKsiążka ma 382 strony.


Copyright Daniel Dryzek "Noflower" - Najlepsza książka 1998-2007