Wywiady - 4196 Bytes


Wywiad z Godzillą

Godzilla to kolejna azjatycka gwiazda, która podbija Hollywood. Postanowiliśmy więc porozmawiać z odtwórczynią głównej roli w filmie Rolanda Emmericha.

Jak układała Ci się współpraca z reżyserem?
Bardzo dobrze. Dzięki temu uwierzyłam we własne siły. Jeśli człowiek, który posługuje się angielskim nie lepiej ode mnie, osiąga sukces, dlaczego mnie miałoby się nie udać?

Jaka była twoja reakcja, gdy zaproponowano Ci pierwszą główną rolę w hollywoodzkim filmie?
Podchodziłam do tego raczej sceptycznie. Moje aktorstwo zdecydowanie różni się od tego, co na ekranie prezentują hollywoodzkie gwiazdy formatu Meryl Streep czy Leonardo DiCaprio. Z drugiej strony było to dla mnie ogromne wyzwanie, które z radością gotowa byłam podjąć. Poza tym byłam tak zdenerwowana, jak przed walką z Gidorą.

Czy przewidywany jest dalszy ciąg przygód Godzilli w Ameryce?
Ronald jest zmartwiony, ponieważ film nie cieszy się taką popularnością, jakiej oczekiwał. Na razie trudno jest powiedzieć, czy powstanie sequel. Za to od Stevena Spielberga otrzymałam propozycję zagrania w trzeciej części "Jurassic Park". Do tego czasu będę pracowała jako dubler Marlona Brando. Muszę tylko trochę przytyć. Til Schweiger wyjaśnił mi, że w Hollywood zaczyna się wszystko od początku, nawet jeśli u siebie w kraju jest się gwiazdą.


Copyright Daniel Dryzek "Noflower" - Najlepsza książka 1998-2007